Дидактичні матеріали StudyStack

 
 

В StudyStack учитель отримує можливість створювати електронні картки з різними завданнями для самоконтролю і використовувати бібліотеку з готовими картами. Привабливий сервіс ще й тим, що створивши одну єдину форму з питаннями-відповідями, можна вибрати різні види завдань, наприклад, кросворд або тест.


 

Приклад: https://www.studystack.com/quiz-1743019

 

ДИДАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ LearningApps

 

LearningApps.org - онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Їх можна використовувати в роботі з інтерактивною дошкою, або як індивідуальні вправи для учнів. Донедавна на сайті не було доступної української версії інтерфейсу. Зараз українську мову додано до переліку мов інтерфейсу сервісу: перекладені загальні текстові рядки та всі рядки, що стосуються різноманітних вправ.

На сайті доступна велика база завдань,
розроблених учителями з різних країн для усіх предметів шкільної програми. Кожен із ресурсів можна використати на своєму уроці, змінити під власні потреби, розробити схожий чи зовсім інший навчальний модуль.

Вправи на сайті подаються у зручному візуальному режимі сітки зображень, навівши на які вказівник миші можна побачити тип вправи та її рейтинг на сайті (залежить від кількості переглядів та оцінок користувачів).

Клацнувши на зображенні значка вправи, відбувається перехід у режим її виконання. На передньому плані видно завдання, сформульоване вчителем, яке закривається після клацання кнопки ОК, що дозволяє перейти до безпосередньої роботи із вправою.

Виконання вправи полягає в інтерактивній роботі з об’єктами, розміщеними на екрані.

Після виконання вправи потрібно клацнути напис Перевірити рішення: відповіді буде перевірено і вказано на можливі помилки. Далі можна внести виправлення і знову перевірити рішення.

Усі вправи поділено на категорії, які відповідають виду завдання, яке потрібно буде виконати учням:
• вибір;
• розподіл;
• послідовність;
• заповнення;
• онлайн-ігри;
• інструменти.

У кожній групі доступно кілька шаблонів вправ, опис та зразки яких можна попередньо переглядати перед тим, як створити власний навчальний ресурс.
На сайті https://learningapps.org/ можна детальніше ознайомитись із різними вправами та спробувати створювати власні.
Приклади вправ: https://LearningApps.org/watch?v=p34cxpow201Наприклад

СТВОРЕННЯ ТЕСТІВ

 
Майстер-Тест
Майстер-Тест - це безкоштовний інтернет сервіс, що дозволяє створювати тести. Ви можете створювати як онлайн тести так і скачати і проходити тест без підключення до інтернету. І для цього Вам не потрібно встановлювати на комп'ютер додаткові програми. Потрібно тільки зареєструватись.
На сторінках сайту немає інформації, яка буде відвлікати від проходження тесту. Основна ідея програми - проводити інтерактивне тестування знань учнів.
ПРИКЛАД тут


Simpoll
https://simpoll.ru/
Simpoll - зручний конструктор для швидкого опитування і форм, демонструє результат у вигляді діаграми, що вказує % відповідей на дані варіанти анкети.

Getkahoot
Getkahoot - вікторина для учнів, враховуюється не лише правильна відповідь, а й час виконання завдання. Потрібно зареєструватися. 


Online Test Pad (українською)
https://onlinetestpad.com/ua-ua/Default.aspx
Online Test Pad пропонує вам унікальну можливість використовувати онлайн тести на своєму сайті. Потужний конструктор тестів Online Test Pad дозволяє створювати тести будь-якої складності на будь-які теми, а ви можете використовувати його для свого сайту.

StartExam
StartExam - програма для створення, проведення, аналізу тестів

Ще програми для створення тестів:

OpenTest – https://www.opentest.ru/

Тесторіум – https://www.testorium.net/

Tests Online – https://tests-online.ru/

Мини тесты – https://www.minitests.ru/

Вебанкета – https://webanketa.com/ru

RuPoll- https://www.rupoll.com/

Poll Service https://pollservice.ru/

 

Інтерактивні зображення, віртуальні дошки

 
Такі сервіси дозволяють створити віртуальні карти уроку, навчальні проекти, робити зображення яскравими, рухомими, дають можливість краще уявити предмет вивчення.Інтерактивна он-лайн дошка (стіна) – це інструмент для навчання, завдяки якому можливе поєднання тексту, зображення, відео, аудіо в інтерактивний формат.

Thinglink
https://www.thinglink.com/
Онлайн сервіс Thinglink призначений для використання на сторінках сайтів і блогів для створення інтерактивних зображень з можливістю прикріплення посилань на мультимедійні об'єкти (фото, відео, звуковий коментар). Є можливість групової роботи із зображенням.

 
Wikiwall

Створюйте спільні документи ,у яких можна писати текст, малювати, робити помітки, додавати різні об'єкти.

Linoit

Універсальний онлайн сервіс LIno it для роботи з нотатками, стікерами, фото, відео, організованими в один віртуальний стіл. Для початку роботи потрібно зареєструватися. Для решти учасників, які працюють з дошкою, реєстрація не потрібна. Посиланням можна поділитися або вбудувати роботу на сторінки сайтів, блогів. Сервіс підтримує кирилицю.Для створення віртуальної дошки оголошень, проекту, класу та ін. з розміщенням стікерів, фото, відео, архівів,як органайзер, для організації та проведення дослідження, проекту.

Рadlet

Сервіс Padlet – це інструмент зі створення віртуальних дошок для сумісної роботи. Це місце для збирання ідей для проектів та їх обговорення. На дошці можна розміщувати текст, графічні зображення, мультимедійні файли, посилання на сторінки Інтернет, замітки. Сервіс повністю безкоштовний, не обмежує користувача в кількості створюваних сторінок і підтримує кирилицю.

Інструкція тут: ЗАВАНТАЖИТИ

 

Головна сторінка

Свято Букварика

24.05.2019 14:24
24  травня в учнів 1-А та 1-Б класів (класні керівники Бондаренко С.М. та Солоп Г.М. ) Шполянського НВК «ЗОШ I-III ст. № 3 – гімназія» відбулося традиційне шкільне свято Букварика. До нього дітки старанно готувалися. До першокласників завітали  батьки, бабусі, дідусі, братики і...

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

14.02.2019 14:53
     Щороку учні нашого навчально – виховного закладу беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Переможцями І (районного) туру даного конкурсу стали: Самодєєв Віталій(11 Г/М клас), Кулик Ілля (10 Г/М...
<< 27 | 28 | 29 | 30 | 31

Стоп булінг

В цій рубриці немає статей.

Методична робота

Тренінг для вчителів “Формула емоційного комфорту”

04.01.2022 16:26
Тренінг для вчителів “Формула емоційного комфорту”  

Сходинками педмайстерності

05.10.2020 12:53
Сходинками педмайстерності

ЗМІСТ І ФОРМИ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ В ШКОЛІ

30.08.2018 09:20
Здійснення повноцінних результативних змін в діяльності загальноосвітньої школи не можливе без високого рівня науково-методичного забезпечення і стабільно творчо працюючих педагогічних працівників. Тому питання підвищення їх кваліфікації, вдосконалення майстерності, впровадження у масову практику...